صفحه اصلی   |   اخبار    |   امتحانات    |   آموزش    |   گالری تصاویر    |   معرفی کارکنان    |   قوانین و مقررات    |   تماس با ما    |   درباره ما    |   جستجو    |      
جمعه 01 شهريور 1398 - 22 ذی الحجه 1440 - Fri 23 August 2019   ساعت ورود:   11:40:31
  آرشیو سوالات

 گرافیک و چاپ
 رسانه تعاملی
 فیلم و عکس
 معماری
 اداری و پایه
 مهندسی کامپیوتر
 زبان انگلیسی
 آموزش های متفرقه


  موضوعات

 گرافیک و چاپ
 رسانه تعاملی
 فیلم و عکس
 معماری
 اداری و پایه
 مهندسی کامپیوتر
 زبان انگلیسی
 آموزش های متفرقه
 مراکز بازی رایانه ای
 نمایشگاه ها
 کارگاه تخصصی
 نرم افزار
 تالیفات
 اپلیکیشن
 اخبار مرکز
 علمی - پژوهشی
 بررسی ویدیویی
 دانش


  چند رسانه ای
 

  مشاوره تلفنی
 

  دانش
معلم موفق کیست ؟

• معلم موفق به آنچه می داند و به دیگران توصیه می کند، عمل نموده و الگوی عملی از اخلاق انسانی را به دانش آموزان تقدیم می نماید؛ چون عملکرد معلم زیر نظر دانش آموز قرار دارد که اگر خدای نخواسته خلاف گفته اش مرتکب عملی گردد، دیگر ارزش معلم بودن را از دست داده و هرگز کسی به اندرزهایش گوش فرا نخواهد داد.


درمان قرینه نویسی دانش آموزان (قابل توجه اولیا ومعلمان )

برخی از کودکان به هنگام نوشتن دیکته ،واژه هارا صحیح اما وارونه یا قرینه می نویسند.

آزمون عملکردی چیست ؟

سنجش عمکرد دانش آموز از طريق درگيرکردن او در تکاليف عملي ، چيزي فراتر از تعاريف سنتي ، مثلاً حفظ کردن و کنفرانس دادن در کلاس است .

دروغگویی کودکان دلایل و راهکار مقابله با آن

بی گمان همه ما از دروغ گفتن و یا شنیدن آن احساس ناخوشایندی داریم. در این میان پدر و مادر که تربیت کودک جزو اصلی ترین وظایف آن هاست، با شنیدن دروغ از کودک خود احساس ناراحتی بیشتری می کنند. اما باید گفت کودکان علاوه بر الگوگیری از رفتار والدین، به دلایل متعدد به دروغ گفتن روی می آورند.


کودکان ترسو و رفتار والدین با آنها...(قابل توجه والدین)

چندی پیش به همراه جمعی از دوستان به باغ یکی از آشنایان رفته بودیم. خانواده سه نفره‌ای میهمان یکی از دوستان ما بودند. پسر آنها که 6 ساله بود از شنا کردن می‌ترسید به همین دلیل به حوض بزرگ، کم عمق و زیبایی که در وسط باغ قرار داشت نزدیک هم نمی‌شد. پدر که دلش می‌خواست پسرش از آب بازی و بازی با ماهیها و اردکها لذت ببرد با هر ترفندی بود او را تا لبه حوض همراه خود برد. او به پسر گفته بود که فقط لحظه‌ای آنجا خواهند ایستاد و بعد برمی‌گردند. پسرک به بهانه‌های مختلف آهنگ برگشت می‌کرد، اما پدر مدام او را تشویق می‌کرد که کمیبیشتر بماند.

اختلال ریاضیات چیست ؟ درمان آن وچند راهکار ...(قابل توجه اولیا ومعلمان )

مقدمه تعداد زیادی از دانش آموزان مقاطع ابتدائی، راهنمایی و دبیرستان در یاد گیری دروس ریاضی مشکل دارند،

پدر ومادر مواظب حرف زدنتان باشید .....(علت درس نخواندن بچه ها)

پدر، مادر، مراقب حرف زدنتان باشید! عبور همه ما انسان ها از دوران کودکی به نوجوانی، جوانی و میانسالی در واقع نموداری از مراحل رشدی ما را نشان می دهد.

وظیفه والدین در شروع امتحانات چیست؟

بیشترین میزان ناراحتی ها، تیره شدن روابط و فاصله گرفتن والدین و فرزندان در زمان امتحانات است.بدون تردید فصل امتحانات و نگرانیها محدود به دانش آموز نمی شود، بلکه فضای خانه و خانواده را نیز در بر می گیرد. گویی والدین و اعضای خانواده امتحان دارند.

بیش فعالی چیست ؟علل وعلائم آن ....

اختلال کم‌توجّهی - بیش‌فعالی (به انگلیسی: Attention-deficit hyperactivity disorder)(به صورت مخفف: ADHD) یک اختلال رفتاری رشدی است. معمولاً کودک توانایی دقّت و تمرکز بر روی یک موضوع را نداشته، یادگیری در او کند است و کودک از فعّالیّت بدنی غیر معمول و بسیار بالا برخوردار است. این اختلال با فقدان توجه، فعّالیت بیش‌ازحد، رفتارهای تکانشی، یا ترکیبی از این موارد همراه است .

مهربانی در کلاس ...

*هیچ فرصتی را برای مهربانی در کلاس از دست ندهید . پشت میز ننشینید ،در کلاس بگردید .سر زدن به بچه ها وقتی در حال تمرین یا بحث گروهی هستندنه تنها امکان رصد کردن وپیشرفت بچه ها را فراهم می کند ،بلکه باعث پیشرفت می شود از چالش ها وکمبودهای کلاس یا روابط منفی ودرگیری های میان دانش آموزان مطلع شوید .

روش های کاربردی تقویت حافظه (بخش دوم)

از زمان های دور افراد مختلف عادت داشتند هنگامی که می خواستند مطلبی را فراموش نکنند نخی به دور انگشتان گره می زدند ، کنار روسری خود را گره میکردند ، کنار کاغذ خود را خم می کردند ویا با خودکار کف دستشان علامت می زدند و... کلیه ی مطالبی را باید به خاطر می سپردند با همین علامت ها ، به یاد داشتند .

حافظه ویاد گیری قسمت اول

در یادگیری باید به نقش حافظه توجه شایانی کرد ، البته حافظه تعاریف گوناگونی دارد که از تمام این تعاریف اینگونه میتوان چنین نتیجه گرفت که حافظه نوعی فعالیت ذهنی است که به ما امکان می دهد حالات خود آگاهی از قبیل لذات ، درد ها ،خواسته ها ، احساسات ، اندیشه ها ، قضاوت ها ودریافت های حسی را حفظ کرده وآنها را دوباره در ذهن خویش باز یابیم .

معلمان چگونه تحسین کنند...

تحسین کردن به جرات یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در روحیه ی دانش آموزان وبالا بردن انگیزه ی آموزش وبهتر یاد گیری آنان می باشد .

  ورود
نام کاربری:
رمز عبور:  کانال سنتردیجیتال در تلگرام
 
 

  نماد اعتماد الکترونیکی
 

  لوگوی دیجیتال
  logo-samandehi

  تالیفات
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 

نویسنده : عادل پورشمسی

 
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 

 
طراح :            
شرکت گذرگاه وارثان لارستان‬
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است