صفحه اصلی   |   اخبار    |   امتحانات    |   آموزش    |   گالری تصاویر    |   معرفی کارکنان    |   قوانین و مقررات    |   تماس با ما    |   درباره ما    |   جستجو    |      
جمعه 01 شهريور 1398 - 22 ذی الحجه 1440 - Fri 23 August 2019   ساعت ورود:   11:27:06
  آرشیو سوالات

 گرافیک و چاپ
 رسانه تعاملی
 فیلم و عکس
 معماری
 اداری و پایه
 مهندسی کامپیوتر
 زبان انگلیسی
 آموزش های متفرقه


  موضوعات

 گرافیک و چاپ
 رسانه تعاملی
 فیلم و عکس
 معماری
 اداری و پایه
 مهندسی کامپیوتر
 زبان انگلیسی
 آموزش های متفرقه
 مراکز بازی رایانه ای
 نمایشگاه ها
 کارگاه تخصصی
 نرم افزار
 تالیفات
 اپلیکیشن
 اخبار مرکز
 علمی - پژوهشی
 بررسی ویدیویی
 دانش


  چند رسانه ای
 

  مشاوره تلفنی
 

  علمی - پژوهشی
افسانه استقلال رسانه

يکی از پيش شرط های بی طرفی برای يک روزنامه نگار استقلال او در پژوهش، توليد و انتشار يک خبر است. اما معنای اين استقلال چيست؟ ظاهرا استقلال واژه ی روشنی است و اکثر روزنامه نگاران خودشان را مستقل می دانند و معتقدند کارشان را بدون وابستگی به نهاد يا دستگاه فکری خاصی انجام می دهند.

ماهیت مجازی، واقعیت زندگی

واقعیت مجازی می تواند روزی تاثیری بر روی روابط انسان ها بگذارد. به نظر می آید همه خواهان واقعیت مجازی اند، بازی های کامپیوتری و واقعیت مجازی قرار است به مراتب فراگیر تر شود. برنامه هایی برای شبکه های اجتماعی و وقت گذرانی مجازی با دوستان در راه‌اند.

فیلتر تلگرام و هزینه‌های آن!

به دنبال دستوری که چند روز اخیر به شرکت های اینترنتی داده شد، تلگرام فیلتر شد. همینطور از شرکت های اینترنتی و ISPها خواسته شده بود که تلگرام را جوری فیلتر کنند که با فیلتر شکن هم قابل دسترسی نباشد.

درآمدی بر ارتباطات در هزاره سوم

در سال های اوليه ی قرن بيست و يکم نوع تازه ای از روابط اجتماعی در جهان آغاز شد. ديدار و تماس های مجازی در اينترنت از طريق شبکه های اجتماعی.

پذیرفته شدن سه مقاله «عادل پورشمسی» در کنفرانس ملی کاربرد فناوری های نوین در علوم و مهندسی، برق و کامپیوتر و IT دانشگاه «ایوان کی»

سه مقاله با عناوین «الگوریتم ها و سیستم های رمزنگاری سبک برای امنیت بیشتر در اینترنت اشیاء», «اینترنت اشیاء و بکارگیری از نقاط قوت و شناسایی نقاط ضعف آن در حوزه رمز گذاری», «جعبه ابزار امنیتی مبتنی بر مدل برای اینترنت اشیاء» در کنفرانس ملی کاربرد فناوری های نوین در علوم و مهندسی، برق و کامپیوتر و IT دانشگاه «ایوان کی» پذیرفته شد.

«دانش‌نامه گوگل» پنجمین کتاب عادل پورشمسی منتشر شد

«دانش‌نامه گوگل» پنجمین کتاب عادل پورشمسی توسط موسسه و مرکز فرهیختگان آینده ساز لارستان منتشر شده است. ویژگی بارز و مهم کتاب حاضر، معرفی فناوری‌های گوگل و چگونگی بهره‌گیری از آن‌ها برای کاربران است.

گفتگو با برگزیدگان کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی ices—icrse

عمومی کردن پرسشگری و تقویت روحیه پژوهشی از مهمترین اقدامات، جهت ساختن جامعه علمی به شمار میآید. از دریچه پژوهش می توان به فردایی علمی تر دست یافت که بهتر از امروز باشد و به جاست که راه رسیدن به آینده ای درخشان، در پرتو پژوهش را باز کنیم تا بتوانیم دست هایی هدایت گر را در دست های طالبش قرار دهیم و بر تو است ای معلم که گام های دانش آموزت را به سوی رشد و تکامل سوق دهی چه بسا دانش آموز پرسشگر امروز پژوهشگر فردا گردد و در کنار آن تعهد را نیز به وی بیاموز تا سعادتی جاوید به بار آورد

نخستين جلسه کارگروه آموزش و پژوهش موسسه فرهنگی دیجیتال فرهیختگان آینده ساز لارستان برگزار شد برگزار شد

نخستين جلسه کارگروه آموزش و پژوهش موسسه فرهنگی دیجیتال فرهیختگان آینده ساز لارستان پنجشنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۴ ساعت ۱۵ با حضور اعضای اين کارگروه در دفتر این موسسه برگزار شد.

  ورود
نام کاربری:
رمز عبور:  کانال سنتردیجیتال در تلگرام
 
 

  نماد اعتماد الکترونیکی
 

  لوگوی دیجیتال
  logo-samandehi

  تالیفات
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 

نویسنده : عادل پورشمسی

 
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 

 
طراح :            
شرکت گذرگاه وارثان لارستان‬
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است