صفحه اصلی   |   اخبار    |   امتحانات    |   آموزش    |   گالری تصاویر    |   معرفی کارکنان    |   قوانین و مقررات    |   تماس با ما    |   درباره ما    |   جستجو    |      
جمعه 01 شهريور 1398 - 22 ذی الحجه 1440 - Fri 23 August 2019   ساعت ورود:   11:16:54
  آرشیو سوالات

 گرافیک و چاپ
 رسانه تعاملی
 فیلم و عکس
 معماری
 اداری و پایه
 مهندسی کامپیوتر
 زبان انگلیسی
 آموزش های متفرقه


  موضوعات

 گرافیک و چاپ
 رسانه تعاملی
 فیلم و عکس
 معماری
 اداری و پایه
 مهندسی کامپیوتر
 زبان انگلیسی
 آموزش های متفرقه
 مراکز بازی رایانه ای
 نمایشگاه ها
 کارگاه تخصصی
 نرم افزار
 تالیفات
 اپلیکیشن
 اخبار مرکز
 علمی - پژوهشی
 بررسی ویدیویی
 دانش


  چند رسانه ای
 

  مشاوره تلفنی
 

  قوانین و مقررات فرهیختگان آینده ساز لارستان
زمان انتشار: 15 فروردين 1390 - 00:28:04       موضوع:

قوانین و مقررات فرهیختگان آینده ساز لارستان

قوانین و مقررات :
 1. قوانین و مقررات عمومی
 2. قوانین و مقررات آموزشی
 3. قوانین و مقررات مالی
 4. شرایط انصراف و جابجایی
 5. شرایط دریافت گواهینامه رسمی

   قوانین و مقررات عمومی:

 1. از آنجایی که دوره ها مربوط به مرکز IT مرکز فرهیختگان لار می باشد، قوانین و مقررات مرکز فرهیختگان لار شامل حال این دوره ها نیز می باشد.
 2. حضور به موقع و منظم در کلاسهای آموزشی الزامی می باشد.
 3. رعایت نظم و پاکیزگی محیط کلاس الزامی است.
 4. رعایت اصول اخلاقی در خصوص عدم تجاوز به حریم کامپیوترهای شخصی دیگران (دانش پژوهان و استاد) الزامی است و در صورت عدم رعایت واحد آموزش مجاز است فرد خاطی را از دوره محروم نماید.
 5. رعایت شئونات اسلامی مطابق قوانین مرکز فرهیختگان لار الزامی می باشد و عواقب تمامی تخلفات در این خصوص بر عهده دانش پژوه است.
 6. دانش پژوهان گرامی، از آنجا که تمامی هماهنگی  ها بین واحد آموزش و دانش پژوهان (از قبیل: اعلام کنسلی، کلاس فوق العاده، امتحانات و ….) از طریق SMS صورت می گیرد، لذا در ارائه شماره تلفن همراه خود، دقت لازم را مبذول فرموده و هرگونه تغییرات در این اطلاعات را در اسرع وقت به مسئولین ثبت  نام اعلام فرمایید.
 7. جهت حفظ شأن استاد و حرمت محیط آموزش، از بردن هر گونه خوراکی و آشامیدنی به داخل کلاس ها خودداری نمایید.
 8. ضبط جلسات تدریس به صورت تصویری ممنوع بوده و ضبط صوتی فقط با هماهنگی اساتید محترم امکان پذیر می باشد. ضمناً استفاده از تلفن همراه در کلاس ممنوع است.
 9. تمامی تجهیزات آموزشی (اعم از سخت افزار و نرم افزار) از محل درآمد شهریه دانش پژوهان گرامی بودجه -بندی و خریداری شده و در کلاس های جاری و کلاس های آینده مورد استفاده دانش پژوهان محترم قرار می گیرد که اهتمام شما در حفظ و نگهداری هر چه بهتر این تجهیزات موجب ارتقاء کیفیت آموزش خواهد بود. لذا خواهشمند است بدون هماهنگی اساتید محترم و مهندسین فنی هیچ جابه جایی و یا تغییری در استفاده از تجهیزات واحد آموزش ایجاد نفرمایید.

   قوانین و مقررات آموزشی:

 1. داشتن غیبت بیش از ۳ جلسه غیرموجه در کلاس باعث حذف دانش پژوه از دوره آموزشی شده و واحد آموزش هیچگونه مسئولیتی در قبال استرداد هزینه کلاس به عهده نخواهد داشت و مدرک پایان دوره نیز اعطا نمی شود
 2. در پایان هر دوره آموزشی، آزمون از دانش پژوهان اخذ می شود و در صورت کسب حداقل نمره ۱۴ از ۲۰ یا ۶۰ از ۱۰۰ نمره مدرک صادر می گردد و در صورت عدم کسب حدنصاب نمره به عنوان مردود محسوب شده و باید مجددا در آزمون با آمادگی بیشتر شرکت کند.
 3. دانکه در آزمون حد نصاب نمره را کسب نکنند و بدون اطلاع قبلی و دلیل موجه در آزمون پایان دوره غیبت داشته باشند جهت شرکت در آزمون مجدد باید ۲۰ درصد هزینه دوره را به عنوان هزینه آزمون مجدد پرداخت نمایند.

   قوانین و مقررات مالی

 1. دانش پژوهان گرامی پیش از شروع دوره می بایست نسبت به تسویه حساب کامل دوره اقدام نموده و سپس در دوره حاضر شوند. در غیر اینصورت عواقب عدم تکمیل ثبت نام به عهده خود دانش پژوه می باشد.
 2. در صورتی که دانش پژوه به خاطر مشکلات شخصی از ادامه کلاس باز ماند هیچ مسئولیتی بر عهده واحد آموزش نبوده و ملزم به پرداخت کل شهریه کلاس می باشد.

   شرایط انصراف و جابه جایی

 1. در صورت انصراف تا یک هفته قبل از شروع دوره،۲۵ درصد مبلغ واریزی کسر شده و ما بقی آن پس از ۱ الی ۲ روز بازگردانده می شود درضمن پس از شروع کلاس هیچ مبلغی بازگردانده نمی شود. همچنین در صورت درخواست جابه جایی به کلاس و یا ساعت دیگر، این جابه جایی بدون قید و شرط خواهد بود.
 2. از شروع دوره به بعد هیچ گونه شهریه ای عودت داده نمی شود. و همچنین به هیچ وجه ممکن جابجایی به کلاس و ساعت دیگر صورت نمی پذیرد.

   شرایط دریافت گواهینامه رسمی پایان دوره مرکز IT مرکز فرهیختگان لار :

 1. حضور دانش پژوه در حداقل ۷۰% جلسات کلاس
 2. تسویه حساب کامل
 3. قبولی در آزمون پایان دوره (کسب حداقل نمره ۶۰ از ۱۰۰ یا ۱۴ از ۲۰ و تایید استاد دوره)
 4. ثبت نام در سیستم ثبت نام دوره های آموزشی

دانش پژوهان محترم برای دریافت مدرک خود می توانند دو هفته پس از اعلام نمرات، پس از حصول اطمینان از صدور آن، حضوراً و شخصاً با ارائه کارت شناسایی معتبر مدرک خود را دریافت نمایند.

نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.

فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)

آدرس وب سایت یا وبلاگ (اختیاری)

http://

نظر شما

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:  ورود
نام کاربری:
رمز عبور:  کانال سنتردیجیتال در تلگرام
 
 

  نماد اعتماد الکترونیکی
 

  لوگوی دیجیتال
  logo-samandehi

  تالیفات
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 

نویسنده : عادل پورشمسی

 
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 
 
نویسنده : عادل پورشمسی
 

 
طراح :            
شرکت گذرگاه وارثان لارستان‬
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است